Email: info@ekonomak.com.tr

Ekonomak

Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5 Slider 6 Slider 7

NAGEL

  Nagel

  Firmamız NAGEL firmasının 25 yıldır Türkiye Temsilciliğini başarıyla sürdürmektedir. Honlama işleminin her aşamasında uzmanlaşmış ekibimiz ile her türlü Honlama, Superfinish Tezgah, Yedek parça, Honlama Takımları ve tamiratı, Honlama Taşları tedariği ve Servis taleplerinizi, bu konu da uzun zamandır çalışan uzmanlarımız aracılığı ile takip ederek sizlerin ürün ve taleplerinize en kolay ve en kısa zaman da ulaşmanızı sağlamaktadır.

  NAGEL Maschinen- und Werkzeugfabrik GmbH honlama ve superfinish teknolojisi alanında dünya çapında uzmandır. NAGEL ürün yelpazesi, tüm uzunluklarda (20000 mm'ye kadar) ve çaplarda (1 mm ila 2500 mm) deliklerin işlenmesi için çözümler sunar. Ürün yelpazemiz, (büyük ölçekli üretim veya küçük partiler) ve esneklikle ilgili müşteri gereksinimlerini karşılamak için ayrı ayrı uyarlanabilen farklı makine sistemlerini içermektedir.

  image

  VARIOHONE

  Silindir gömleğinin işlenmesi için modüler makine konsepti
  image

  VARIOGEAR

  Dişli işlemesi için yüksek verimli sistem.
  image

  VARIOROD

  Biyel Kolu işlenmesi için esnek makine konsepti.
  image

  ECOHONE

  Küçük parçaların honlanması için uygun makine serisi.
  image

  RATIOHONE

  12 istasyona kadar kompakt honlama merkezi.
  image

  TUBEHONE

  For the machining of tubes and cylinders with Ø up to 2500 mm and length > 20000 mm - Ø 2500 mm'ye kadar ve uzunluğu> 20000 mm olan boruların ve silindirlerin işlenmesi için

  HONLAMA TAKIMLARI

  Honlama Takımlarımız her uygulama için doğru çözümler sunar.
  • 1 ila 2500 mm arası delik çapları
  • Kesintili delikler
  • Kör delikler ve açık delikler
  • Hemen hemen tüm işlenebilir malzemeler
  • Prototipler veya büyük ölçekli seriler
  • İlgili iş parçasına uygun alet konsepti

  HONLAMA TAKIMLARI

  Honlama taşları başarılı bir honlama veya bitirme işlemi için önemli bir bileşendir. NAGEL şirketi, müşterilerine özel tüm Honlama taşları, diamond vb tüm gereksinimleri karşılamak için NAGEL şirket grup ortağı olan ELGAN ile birlikte kendi bünyesinde aşındırıcılar geliştirmektedir.

  Maliyet alanında ki güçlü artışlar nedeniyle, daha kısa çevrim süreleri ile birlikte yüksek takım ömürleri gerektirir. Bu gereksinimleri karşılamak için, son yıllarda NAGEL yapmış olduğu yeni çalışmalar ile ürünlerini geliştirmiştir. Bu çalışmaların hedefi, müşterilerimize her zaman gerekli toleranslar, takım ömrü miktarları ve işleme süreleri açısından en iyi kaliteyi sunmaktır.

  NAGEL ürettiği Honlama işleme ürünlerini özel olarak şirket içinde geliştirmektedir. Özellikle müşteri gereksinimlerine ve en yüksek superfinish hassasiyetine uygun hale getirmektedir.

En Üst